| sunt_fericita a întrebat:

Salutare. spuneti-mi va rog mult cu ce programa pot sa micshorez sau sa maresc orice poza la marimea de 150x250?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu poti si cu paint, da-i la image din bara sa sus la Stretch and Skew. Si tot la image la attributes vezi cat ai micsorat.

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Painttongue

| hiphopbeatz a răspuns:

Photoshop, o vei tai in asa fel atunci cand ii scrii dimensiunile pe care le vrei, iti va marii poza la exact dimensiunea dorita.

pace!

| Ramina a răspuns:

Cu photoscape. poti sa modifici marimea unei poze cum vrei tu. tongue