| iulian1234 a întrebat:

Am downloandat norton l-am instalat. am dat rr la calculator pentru ca asa im cerea... iar cand sa aprins am vrut sa intru pe mozila imi cerea program si la fel pe toate jocurile programele. iar ca sa le pornesc imi apare o fereastra mica si imi da niste programe dar trebuie sa dai browse si sa alegi pe acolo... iar asta se intampla numai dupa ce am loat norton. nu ma lasa sa intru in panou de control.ca sa il dezinstalez.sad ce este de facut. va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare pentru ca l-ai facut praf.
Nu mai lua de pe net softuri care nu stii sa le folosesti. Nimic gratis nu e bun, mai ales daca nu ai experienta!