| oana15oana a întrebat:

Am instalat un program din greseala. "Disk Cleanup" si de fiecare data cand intru pe calculator ma enerveaza fiindca imi da mereu eroare.Cum pot sa il sterg sau sa il dezinstalez? Va rog ajutati-ma!
Funda:*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Start, Control Panel, Add or Remove Programs.Dai click pe el in lista la Remove si gata.Astepti sa se dezinstaleze.

| oana15oana explică (pentru darrio2007):

Pai problema e ca daca dau click nu stiu pe ce sa dau ca nu scrie nimic de Dik cleanup sad

| darrio2007 a răspuns:

Acel program nu este instalat de tine.Il gasesti in Start, All programs apoi sus de tot Accessories.Du-te cu mouse-ul pe Accessories si se deschide o alta fereastra.Du-te pe System Tools si acolo in fereastra dai de Disk Cleanup.Dar de acolo cureti driverele.Nu vad legatura cu ce patesti tu.Doar sa ii dai un Restore Point.