| SoJustMeAndU a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi si consolari.Sunt clasa a 8-a si din semestrul 2 a venit o colega noua.De cand a venit ea, prietena mea cea mai buna ma jigneste, ma ignora, stand numai cu colega cea noua.Cand nu e in preajma ei se poarta impecabil cu mine, dar cand sta cu ea parca...eu nu mai exist. ce ar trebui sa fac in aces caz(nu vreau nici sa ma cert cu ea)FUNDA!

Răspuns Câştigător
| puya07 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa ii spui prietenei tale ce te deranjaza si sa ii faci observati cand greseste...alfel nu are cum sa stie ca te deranjeaza unele chestii caruia ei ii se par normale... explica-i nemultumirea si daca nu se schimba postezi iar si te va ajuta cineva