| Ofata1822 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. sunt posesoarea unui J5 si de o perioada atunci cand incerc sa-mi deschid galeria imi apare "Nu se poate deschide aplicatia" intrucat nu am destul spatiu. Insa toate pozele sunt stocate pe card si am vreo 200MG liber si a fost si mai incarcat. Tin sa mentionez ca uneori ma lasa sa fac poze in continuare, dar nu sa le si sterg.
Am cautat solutie pe internet, insa nimic nu era potrivit. Ma poate ajuta cineva? S-a mai confruntat cineva cu asta?
Dau FUNDA!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| EuSuntRobertel a răspuns:

Te salut. Ai prea putin spatiu liber, de aceea nu te lasa sa intri in galerie. Poti intra in fisierele din meniu, acolo vei gasi toate pozele si videoclipele pe care le ai in telefon. Poti sterge memoria cache (cea nefolositoare) generala sau a aplicatiilor. Daca nu esti multumit de asta, muta tot ce ai in telefon pe un pc/card/stick si dai reset din fabrica. Cu siguranta va functiona mult mai bine dupa! In caz de nu ai inteles ceva, imi poti spune pentru a te putea ajuta.