| Ofata1822 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. sunt posesoarea unui J5 si de o perioada atunci cand incerc sa-mi deschid galeria imi apare "Nu se poate deschide aplicatia" intrucat nu am destul spatiu. Insa toate pozele sunt stocate pe card si am vreo 200MG liber si a fost si mai incarcat. Tin sa mentionez ca uneori ma lasa sa fac poze in continuare, dar nu sa le si sterg.
Am cautat solutie pe internet, insa nimic nu era potrivit. Ma poate ajuta cineva? S-a mai confruntat cineva cu asta?
Dau FUNDA!
Multumesc anticipat! Scuzati categoria, insa nu gasesc nicio solutie

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descarcă tot ce ai pe un stick (în special, videourile) și eliberează din spațiu. Pe urmă, închide telefonul și îl repornești. Și vezi dacă se repetă situația neplăcută...

| Ofata1822 explică (pentru floresdemayo):

Problema este ca deja toate pozele si videoclipurile pe care le am sunt pe card. Si nu ma lasa sa le vad din lipsa de spatiu. In schimb ma lasa sa salvez poze pe telefon. Poate fi vorba de vreun virus?

| floresdemayo a răspuns (pentru Ofata1822):

Le poți solicita un mic ajutor celor de la service mobile. În două minute îți vor spune cauza problemei.