| iubiSOFT a întrebat:

Am o problema la PC [calculator]!
Cand doresc sa descarc orice dupa net, mi se descarca pana la 99, 7 % apoi se opreste!
Doresc sa mentionez ca am net cu viteza de 6-7 MB pe secunda
Problema nu este de mult timp. de cateva zile.! [ mai precis 2-3]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un virus a intrat in windows. Reinstaleaza windowsul si apoi primul lucru care-l descarci e un antivirus, sau daca ai antivirus pe cd, instaleaza-l.De asemenea evita mai descarci jocuri de pe siteuri infectate. Iti sugere ca la doua, trei zile sa scanezi calculatorul. Asta sa o faci cat mai curand, pentru ca virusul iti poate distruge tot sistemul. Degeaba il scanezii acum, pentru ca, cu cat il cauti mai bine, cu atat se ascunde mai bine Iti poate face hardul praf.