| flavirus a întrebat:

Am o problema mare pentru mine, eu am 18 ani dar problema este ca sunt un baiat foarte timid nusti cum sa tin o conversatie cu o fata adica imi este asa rusine sa o bag si in seama, nici afara nu am tupu dar nici pe facebook.Imi dati si mie va rog niste sfaturi cum sa incep o conversatie sau o prietenie cu o fata.

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Facebook : Scrie corect gramatical, nu fii un ciudat, nu insista daca nu iti raspunde, intreab-o lucruri despre ea, nu intra pe ea cu cf, sal, ceawo si asa ceva.