| mariusrobert114 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare, ce parere aveti despre telefonele ihunt, sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

In randurile urmatoare o sa ma refer la modelele titan in special de la ihunt, iar daca iti plac "caramizi" de genul acesta cu baterii de capacitate foarte mare, de exemplu iHunt Titan P30000 Ultra are o capacitate a acumulatorului de peste 20.000 mAh, alte modele din gama titan au +10.000 mAh, oricum destul de mult raportat la alte marci si modele; deci daca nu te deranjeaza ca are ceva greutate in buzunar acest telefon si pui pret pe autonomia acumulatorului atunci este ce trebuie pentru tine happy
la modul general seriile acestea titan sunt "tancuri" nu telefoane firave ca domnisoarele flagshipuri gen Samsung clasa S cat si iphoneurile in general
cu ocazia cautarii acestei marci "iHunt" am aflat ca este o firma romaneasca happy
am vazut ca majoritatea modelelor de smartphone de la acest iHunt au recenzii bune!
insa nu te astepta la modele de 1000 de lei sa faca ce face un telefon de 4000 de lei! degeaba promit ei pe foaie camere de 50 sau chiar 108 MP, diferenta o face calitatea si hardwareul produselor puse pe un telefon mai scump nu doar "caii putere" promisi!

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Revin cu o mica erată si anume aici :"diferenta o face calitatea si hardwareul produselor puse pe un telefon mai scump nu doar "caii putere" promisi! "

am vrut sa scriu diferenta o face calitatea si harwareul pieselor puse pe un telefon mai scump... "
ori eu am scris repede asa gresit ori corectorul TPU asa a postat (caruia ii bag ocazional si cateva injuraturi, caci ma dispera cand una scriu si alta afiseaza!)

multumesc pentru funda!

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

O parere indoielnica. Am auzit de ele de foarte mult timp si in ciuda timpului indelungat de existenta, nu am auzit oameni care sa le dea prea multe review-uri. Adica nu am auzit ca sunt nici bune, dar nici proaste. Stiu doar ca nu am auzit/vazut oameni care sa le aiba. Foarte multa lume merg pe Samsung/Iphone in ziua de azi.