| DEALEmele a întrebat:

Salutare TPU astazi am avut un vis foarte ciudat stateam in pat vorbeam cu tata iar la un momentdat tata mi-a zis ca nu am niciun ban am inceput sa ma caut prin hainele care le aveam pe mine si nu am gasit nimic, cand tata mi-a zis vezi ma ca nu ai niciun ban eu i-am zis "e asta e" si aveam un buzunar in care uitasem sa bag mana sa vad daca am bani si cand am bagat mana am gasit o hartie de 50 de lei si 3 garti de 10 lei intr-o punga cum sunt alea care isi astea de fumeaza iarba isi tin marfa, iar eu in momentul ala cand am gasit banii m-am bucurat maxim si am zis"ia uite ba banii uite o hartie de cinci sute de mii si 2 nu 3 de 10 lei'exact asa am zis si din cate am simtit atunci chiar aveam nevoie de bani iar eu m-am bucurat cand i-am gasit din intamplare

Dau funda la cel ma bun raspuns si bine explicat ce inseamna acest vis

Multumesc happy

1 răspuns:
| Alexia04 a răspuns:

Poate ca tatăl tău vrea să ți faca un cadou, sau nu ți mai da banilaughing)