| NeneaFane a întrebat:

Salutare,TPU! Când intru in Messenger îmi apare sus de tot unde este afișata ora la telefon cum ca x este online.ce înseamnă asta? Adică am înțeles ce înseamnă, dar de ce tocmai acea persoana și nu alta? Sa fie oare o persoana care Îmi vizitează des profilul?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Acea notificare apare în funcţie de cât de des conversezi cu contactele din lista de prieteni, de la cele mai recente până la cele mai puţin recente, astfel încât tu poţi vedea cine este online şi cu cine poţi începe o conversaţie.
Menţionez că acea notificare mai apare şi în cazul prietenilor "speciali", rude, prieteni apropiaţi, etc.