| bygutzul a întrebat:

Care stie ce trebuie sa fac --- am Windows 7 Professional pe 32 bit si am avut o problema. adica Windows Activation now. si am scapat de ea cu ajutorul unui program... Win7_Loader-MiniByte... iar acum dupa ce l-am insalat... mi-a aparut asta -- Windows Update - Download and install updates for your computer si care imi cere " Install updates " cum pot scapa si de problema asta fara a reinstala windows -ul. Ma poate ajuta cineva? Dau funda! big grin

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salut. Dezactiveaza automatic updates. Start-control panel-system and security-windows update

Întrebări recente