| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile, imi tot cere sa fac update la windows. Am windows 7. Am intrat in run, am scris,, windows updates" si am dat instal la ce-mi cerea.. Numai ca mai trebuie sa instalez inca 2 dar imi da eroare.

https://gyazo.com/0c0c27d4425d80f0e12cc6b23fb30bfe

Si din cauza ca nu le am pe toate instalate, nu pot inchide pc-ul. Adica pot, doar ca trebuie sa-l scot din priza. Si acolo cand vreau sa-l inchid, imi zice,, install updates then shuts down your computer".

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Da-i pe "Review impotant updates" si selecteaza acele 2 update-uri si da-i right click si hide.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Edit : Sau macar, cum pot face sa imi dispara chestia aia. Gen. sa nu mai trebuiasca sa dau update si sa-l pot inchide linistit? Pentru ca. de fiecare data cand vreau sa-l inchid, el mai ramane sa-si dea update,, downloading updates 1 of 2... " si dureaza o vesnicie :/