| fundrive78 a întrebat:

Ce spatiu de stocare foto si video imi recomandati? Pe pc nu mai am spatiu, pe camera nici atat iar de stick-uri m-am saturat am jumatate de sertar si in plus este foarte greu de gasit un anumit filmulet sau o anumita poza, dureaza prea mult.
Multumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Oviiyy a răspuns:

Un hard extern de un terra costa cam 300-400 ron si este pentru toata viata

| fundrive78 explică (pentru Oviiyy):

Multam fain de raspuns! Dar te mai deranjez cu o intrebare. Ai idee se merita sa risc si sa cumpar unul sh? Sau mai bine nou?

| pagetoc a răspuns:

HDD extern cum zicea si colegu. Ia nou prietene... nu risca sa-ti pierzi documentele pentru 100 lei in minus. bafta!