| Mironescu_Tatiana_1975 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am un Samsung j3 2016. Cand fac o poza cu camera foto si ies din camera foto si, iar intru nu mai am poza pe care am facut-o!
Ma puteti ajuta? va rog!

A si mi s-au sters toate pozele!

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa salvezi pozele dupa fotografiere, te intreaba (ai optiunea de salvare).
Daca nu salvezi poza, evident ca se pierde.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Pozele se salveaza automat, fara setari.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Nu la toate telefoanele. La unele trebuie salvate manual, daca-ti place ce vezi.
Intai trebuie indicat telefonului, la setarile cardului, si locul salvarii.
Filmele se salveaza automat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

La telefonul ei sigur se salveaza automat. Daca nu in card se salveaza in memoria interna.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Vezi, ca tocmai de asta plange, ca nu se salveaza si le-a pierdut.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Asa e.