| anonim_4396 a întrebat:

Sfintii Mihail si Gavril

La multi ani tuturor care azi isi sarbatoresc ziua onomastica si nu numai!

13 răspunsuri:
| kmarianak a răspuns:

Cu ocazia sarbatoririi numelui primiti un calduros La Multi Ani multa sanatate, realizari si tot ce va doriti alaturi de cei dragi.
http://interferente.ro/felicitari-de-sfintii-mihail-si-gavriil.html

| AliGab a răspuns:

Multumesc frumos Harababurici happy. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si tot ce ti-e de folos

| Vix999 a răspuns:

Pai bun si? Atat? Un cadou? O atentie? Macar o poza cu un tort ceva? Nimic? crying

| anonim_4396 explică (pentru Vix999):

Ciuciu! laughing

| CryChristiAN a răspuns:

Multumesc la fel.big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Te făcuși om la casa ta de ești așa de bun la enemă?

| Antoonel a răspuns:

Multumim harababuciri!

| Gabielle a răspuns:

Multumim Harababurici! Pupici!
happy

| GabrielaElena98 a răspuns:

Mersi mult Harababurici!:*:*♥

| LauR3ntziu a răspuns:

Multumesc! Si de asemenea urez si din partea mea La multi ani celor ce isi sarbatoresc azi ziua de nume!