| grgdlk a întrebat:

spune ti mi si mie va rog mult, cum fac sa gasesc un prieten caruia i am dat accept pe facebook si nu stiu numele? exista vreun istoric undeva? am dat la arata toate cererile de prietenie dar acolo imi rata doar ce nu am acceptat, FUNDA

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Da click pe profilul tau si ai acolo la activati recente ce prieteni ai adaugat.

| grgdlk explică (pentru eucumine010):

Asa am facut am reusit, dar oricum funda ti o dau tie sa faci ce vrei tu cu eatonguetongue

| eucumine010 a răspuns (pentru grgdlk):

Multumesc.