| dyanahanako a întrebat:

Salutare tuturor. cum fac sa pun un emoticon de multe ori la rand, repede, fara sa stau sa scriu pe fiecare in parte? exista vreun mod? pentru ca eu primesc chestii de genul asta, si nu stiu de unde se face.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Pai scrii emoticonul si ii dai copy(selectezi si dai ctrl+v). Si tot asa copiezi tot si textul selectat se tot 'lungeste' sau mareste. Exemplu scrii big grin dai copy dupa aia paste, si vezi ca ai doua emoticon-uri, si tot asa de cate ori vrei. astfel textul format din emoticon-uri se tot dubleaza. Asta folosesc toti, nu-i nici un mod.