| EcceHomo a întrebat:

Salutare tuturor!

Mă adresez vouă,celor cărora le sună ceasul de trezire, fie şi la realitate.
Ce melodie aveți la alarmă?

Eu m-am săturat să-mi cânte cocoşul.happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=nLN72sR9w0M

încearc-o p-asta

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iyw1uWfxDOo
ma trezeste crizele lui iubita mea

| EcceHomo explică (pentru RAY):

Oh,eşti fan "Noaptea târziu"?

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Da

| Drimmero a răspuns:

O sonerie cretina care e pusa automat, nici n-am setat vreodata sa-mi pun alta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Hassium" de la Android e calea, adevarul, si viata.

| NLS a răspuns:

Cea cu trenul merita fundă, deși nu e ceva ieșit din comun. Și eu ma trezeam după trenuri atunci când dormeam la bunici.

Spit- Falling
Kalwi&Remi-Explosion
Sistem-La Boca del Inferno

Acestea le-am folosit în trecut

SISTEM-Never
Asta e soneria actuala.

| EcceHomo explică (pentru NLS):

Ştiu că merita, dar nu am vrut să-i incurajez stilul de viață.El chiar locuieşte în gară, nu că nu ar avea unde, ci fiindcă i se pare că acest stil îi conferă libertate. Sper doar să nu fie o iarnă grea.happy

| Hammurabi a răspuns:

Phoenix - Zori de Zi
yeeeeeee

| EcceHomo explică (pentru Hammurabi):

Aia tot cu cocoşu' începe.laughing
M-ai nenorocit!

| Hammurabi a răspuns (pentru EcceHomo):

Da, da e un cocoș mai mic. laughing))

| EcceHomo explică (pentru Hammurabi):

Da,de munte.winking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Motorhead - Ace of spades.

| EcceHomo explică (pentru supadeceapa):

Uh,tot în forță!laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu pot altfel laughing

| EcceHomo explică (pentru anonim_4396):

O ador!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcceHomo):

Nici nu mă așteptam să nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcceHomo):

Https://www.youtube.com/watch?v=nLN72sR9w0M

încearc-o p-asta

| Darkmagic a răspuns:

Bip,Bip.
Nu, stai, aici erau niste injuraturi la adresa cetateanului despre care m-ai intrebat pe intern.

Pe mine ma trezeste un ceas tampit, care zice: "Cutare (numele meu), trezeste-te, este ora...". Dupa 30 de secunde, la fel, doar ca, din anunt in anunt, tonul este mai ridicat, primul anunt, cu voce de amanta, al doilea, de nevasta, si asa mai departe.
Am prostia asta de aproape un an, si in continuare, senzatia e ca de la anuntul 3 sau 4, urmeaza si o injuratura.
Crede-ma, e nasol, o sa-mi iau si eu cat de curand, cocos. big grin

| Justme1997 a răspuns:

Am încercat sa pun melodii care imi placeau mult ca alarma si le-a distrus pentru totdeauna pentru mie. Nici nu mai suport sa le aud. Acum suna alarma telefonului aia originala beep beep

| EcceHomo explică (pentru anonim_4396):

Pentru de dimineață?big grin
Cred că sub pat mă mai găseşti.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcceHomo):

încep în forțălaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc un tren, dar nu pe telefon, e un tren adevarat care trece prin gara fix la 6.
Mai sunt si altele, dar asta de 6 e preferatul meu, pentru ca nu adorm devreme si deci pe cele de la 4-5 nu le aud.
In fine.
Nu, nu dorm in gara.