| BoOoMbOnik a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii, sa imi scriu ceva. dar nu am nici o idee ce as putea scrie pt ca nu vreau un nume as vrea altceva un mic citat sau cv de cateva cuvinte cat pot scrie pe incheietura mainii.ati putea voi sa imi dati niste sugestii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FaraNume2 a răspuns:

Deci, nu lua in seama pe cei care te descurajeaza sa-ti faci un tatuaj.Pe incheietura maine as vrea si eu unul day dreaming e alegerea ta, daca o sa regreti mai tarziu va fi problema ta nu a lor.Mie personal mi-ar place un semn al infinitului cu o inimioara pe acolo, sau niste stelute mici, sau un trandafir(doar floarea) ..nu mai stiu, daca imi mai vin idei mai postez cateva raspunsuri laughing.Nu te grabi sa-l fac, mai stai o perioada, poate-ti vine ceva mai frumos in minte si o sa-ti para rau ca ti l-ai facut deja.Te pup kiss

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Personal nu as face-o. Tatuajul ala o sa te urmareasca toata viata. Sau o sa platesti o groaza ca sa iti fie scos.

In plus s-ar putea sa ai probleme la angajare, mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar trebui sa scrii "da-mi doamne minte"

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Hope
C'est la vie
LOVE
Amazing
•_•