| Dactor a întrebat:

Voi aveţi acel sentiment când vedeţi cum oamenii se ajută între ei? Eu când văd că oamenii se ajută între ei mă simt minunat, dar ca şi un sentiment puternic.

Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Categoric happy zambesti instantaneu cand vezi cum oamenii se ajuta intre ei, si nu numai. Cand oamenii ajuta animalutele..foarte frumos.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma simt multumita cand pot ajuta pe cineva, iar despre acei oameni care se ajuta reciproc, numai vorbe de bine.
Ore poti simti altceva? nu cred.
O zi frumoasa sa aihappy

| Dactor explică (pentru caramela):

Dar adevărul este că cei mai mulţi ajută să primească ceva la schimb nefiind mulţumiti cu satisfacţia că au ajutat pe cineva.

| Fatamuntilor a răspuns:

Asa ar fi trebui sa fie pentru toata lumea, ajutorul sa fie reciproc, iar starea de bine sa predomine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai simti si mai bine daca ai ajuta.