| Forevăr a întrebat:

Salutaree!
Azi, am vazut un profil pe Facebook (era privat) si am dat Adaugare Prieten si imi dadea un mesaj ca nu il pot adauga...Nu este posibil sa se trimita cererea de prietenie... oare de ce? crying

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Reprezentantii site-ului au anuntat ca lucreaza la site pentru a-ireda un nou look si poate din aceasta cauza; si eu intampin aceleasi greutati de navigare pe Facebook. Daca intr-adevar asta e cauza speram sa se remedieze cat mai repede.