| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

Salutările mele gașca TPU! Vin cu o intrebare bizară : pot să aflu cine a cumpărat bilete pentru o anumita piesa de teatru?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu. In primul rand biletele la teatru nu sunt nominale si daca s-a facut vreo tranzactie online este confidentiala.

| MariaMary122333 a răspuns:

Si daca cineva a cumparat bilete pentru piese de teatru, care e faza?
Pana la urma si eu am fost la scene de teatru, pardon, am fost la una.
Intrebare e lipsita de esenta..., am fost, am cumparat..., si ce?

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 explică (pentru MariaMary122333):

Crede ma ca intrebarea nu e lipsita de esenta atata timp cat am pus-o. Daca te deranja, nu raspundeai. Vreau doar sa stiu daca pot afla numele persoanelor care au cumparat biletele pentru un anumit spectacol. Problema mea de ce vreau sa aflu. Cei care stiu raspund, cei care nu, nu acorda raspunsuri arogante sau rautacioase. Pupici :*

| MariaMary122333 a răspuns (pentru Bunoiu_Roberta-Maria_1998):

Interesant raspuns! Mi-a placut, puteai sa te controlezi putin mai bine, dar conteaza ca ai comentat.
De ce nu ai mentionat faptul ca vrei doar sa vezi numele, sa stii oamenii care au cumparat bilete pentru asa ceva?
Ar trebuii sa fii putin mai explicita.
Iti multumesc ca mi-ai acordat timp pentru a-mi explica!

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 explică (pentru MariaMary122333):

Cu plăcere. big grin Si totusi daca stii vreo modalitate, astept bucuroasa raspunsul tau.