| Paula_1292 a întrebat:

Salutt! Ce parere aveti despre pozele astea facute de mine? http://www.flickr.com/photos/c_paula;;) {{Fundaa}}

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

WOOW! Chiar tu le-ai facut? Sunt atat de tari. Felicitari!kissIar daca tu esti fata aceia cu chitara pot spune ca esti foarte draguta.

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sunt foarte foarte frumoase... Daca chiar tu le-ai facut trebuie sa iti spun ca esti foarte buna la asa ceva...

| KatherineSparks a răspuns:

Foarte dragute.
Iti propun sa-ti iei alt tip de aparat happy Am si eu o pasiune pentru fotografie si asta este ce-ti pot recomanda...
Ah, si: alege alte cadre! Adica, ideea cu creioanele colorate e deja fumata, nu crezi?

| blackspell a răspuns:

Sun super! continua sa faci asta! daca iti place mergi mai departe si depasesteti limitele! super! vezi in nimic mult frumos!