| Artemis16 a întrebat:

Saluut! Vreau sa-mi imbunatatesc franceza si m-am gandit sa vorbesc cu persoane care au fost acolo sau stiu foarte bine aceasta limba sau chiar cu francezi, asa ca daca aveti vreun id de mess/ skype, facebook-ul cuiva care indeplineste cerintele de mai sus, va rog frumos sa mi-l lasati aici sau intr-un mesaj privat. Multumesc anticipat! Si, bineinteles, o sa dau funda:*.

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E cam greu sa freci pe cineva la cap pe mess sau skype cu vorbitul. Cel mai bine ar fi sa te inregistrezi pe unul din jocurile sociale MMORPG si sa mergi in locurile in care sunt francezi. De exemplu poti sa-ti faci un cont pe IMVU si sa intri in locatii unde sunt francezi.