| xSONYx a întrebat:

Salve TPU! Caut un sat in varf de munte uitat de lume unde sa ma retrag pentru o vreme si sa incerc sa imi regasesc linistea sufleteasca... mi-ar placea sa fie si un lac sau un rau prin apropiere, si padurehappydaca cineva cunoaste sau a locuit intr-un astfel de sat ma poate contacta la id mess sebastian.9696@yahoo.it
Va multumesc!

1 răspuns:
| MisMe a răspuns:

.imi pare rau.nu cunosc, dar as putea sa te ajut cu altceva? ai patit ceva?straight face