| CherryKiss a întrebat:

Nu stiu de ce, dar in ultima vreme am devenit mai melancolica si imi e din ce in ce mai dor de copilarie. Incerc sa ma regasesc si de aceea caut cat mai multe melodii de pe vremea cand eram copil, din anii 2000 - 2007 cam asa. Cine ma poate ajuta? Multumesc mult. Cele mai frumoase primesc Funda, iar restul Vot.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Hi:*Eu zic ca nu prea te ajuta melodiile pentru. ca vezi tu`? Viata este frumoasasifiecarvarsta are nebunia ei:Xfiecare varsta are ceva mai frumos decat ce a fost in trecutwinkingCe`i drept si m iemi`e dor uneori de copilarie darnu am incotr nu eu alegsad

Succes:*

| T30D0RA a răspuns:

Hei, Tarzan, Tarzan, Tarzan, ce bine e la mare!
Hei, Tarzan, Tarzan, Tarzan, ce bine ne distram!