| xewgdnfn a întrebat:

Salz! Eu am avut 2 televizoare dar unul dintre ele s. a stricat si culmea era ca pe cel care s. a stricat aveam Disney Channel iar pe celalalt televizor nu mai am Diney Channel de un an si ceva. Am incercat sa il caut dar tata zice ca tv nostru are banda mica. Bine ca tv asta il am de foarte mult timp si inca e intr. o stare foarte buna dar intrebarea e : Cum pot sa am pe banda Disney Channel? Eu mai mult vreau sa am Disney Channel pentru ca am auzit ca in septembrie apare filmul Camp Rock 2 si de asta vreau eu Disney Channel. Daca stiti cum si raspundeti corect la intrebare dau funditabatting eyelashes!

1 răspuns:
| McCadu a răspuns:

Ii zici tatalui tau sa ia televizorul si sa se duca la un electronist bun sa ii spuna sa il "traga in banda" asta este singura posibilitate pentru a putea face un televizor sa aiba banda larga.