| carmen_4289 a întrebat:

Salz TPU:X:X:X:X vreau sa fac o propunere dar so luam cu inceputul ok?
inainte sa joc metin2 jucam 4Story am jucat cam un an in acel am am facut lvl 75 si apoi mi-a dat un prieten de-al meu un multi hack 4story si am crescut si mai repede(lvl 85) dar am luat bann(a fost cam la inceputul verii) am d-au un email si mi-au spus ca am fost banata ca am folosit hack si voi fi banata cam o luna si... au trecut vreo...6 luni si merge contul acum si as vrea sa d-au la schimb contul 4story(lvl 85 si iteme+56 ca la 4Story poti da ubgrade de cate ori vrei tu si nici nu iti strica itemele)contul 4Story pe unu de metin2 daca aveti pe lupus dar imi convine si celelalte servere dar sa fie macar de lvl 50-60+

2 răspunsuri:
| SamyraSamy a răspuns:

Eu il vreau eu si iti dau cont de metin2 lvl 50

| Pluto a răspuns:

Sa sti ca e diferenta mare dintre metin si 4story, la 4story este simplu sa cresti pe cand la metin...Deci nu cred ca vei avea un oferitor de curamnd asa ca te-as sfatuii sa incepi sa joci tu, astia la metin vand conturile pe bani. BFT. Imi dai funditahappy?