| comansorin a întrebat:

Samsung galaxy I9100 sII e bun pentru mine? (mentionez ca eu am nevoie de la un telefon sa aiba camera foto/video cu mare pixelaj, conector audio/video de 3, 5 mm, wi-fi, display capacitiv, sa fie displayu mare sa fie rezistent si sa nu sara de 20 mil)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai mai bun ca Samsung I9100 Galaxy S II ar fi iPhone 4S dar este aproape dublu la pret asa ca alegerea ta este buna! Pe piata ceva mai bun la pretul asta nu exista.
Bafta!