| Trefla91 a întrebat:

Am luat un Samsung galaxy s advance (i9070) si nu reusesc sa dau zoom la camera foto/video. E posibil sa nu aiba aceasta optiune? Ma putesti ajuta cu ceva? happy

Răspuns Câştigător
| LION007 a răspuns:

Nu are aceasta optiune. Am si eu un S advance si nici la mine nu merge.

| Trefla91 explică (pentru LION007):

Ca tot spuneai ca ai acelasi tel ca al meu vreau sa te mai intreb ceva in playerul de muzica ai idee cum faci sa organizezi cat de cat melodiile dupa albume ca le am pe toate bagate alan-dala acolo si nu sunt aranjate dupa artisti. Daca poti sa imi explici sau vreun tutorial ceva pe net.Ms

3 răspunsuri:
| LION007 a răspuns:

Intri in playerul muzical. Apesi pe butonul capacitiv din stanga butonului Home si intri in setari.Acolo te duci pe Meniu muzica si iti alegi cum vrei sa fie repartizata muzica.

| MATa15 a răspuns:

Buna,se poate ca n-are dar poti lua aplicatie (care face zoom)de pe googel play