| aanndreeaa a întrebat:

Saptamana viitoare fac pozele pentru album si am nevoie de ceva sfaturi.In privinta hainelor m.am orientat catre o rochita neagra din dantela cu niste pantofi cam asa - http://www.envy.ro/......ann-12000, dar as mai vrea catvea sugestii:-? Putem avea mai multe tinute;))
Si daca aveti ceva idei in privinta coafurii si machiajului;))
Funda:*

2 răspunsuri:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Stiu ca intrebarea nu mai este valabila sau cel putin ai facut poze, dar iti pot spune eu pe messenger sau skype cum ti-ar sta bine la urmatoarea serie de poze! big grinlaughing

| Steffu_6043 a răspuns:

Nist E blugi un tricou cu ceva sclipici pe el si o camasa cu culoarea pe care o preferi in carouri si niste basketiwinking si iesi foarte Shik daca vrei elegant ideea ta e perfecta funda pls