| Dl.Inginer a întrebat:

Saptamana viitoare voi veni in Romania pentru doua saptamani in concediu in Bucuresti. Ce ziceti va scot la un cico, coctail ceva, placerea e de partea mea, fac eu cinstewinking ( nu va ingramaditi pe rand)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu vin cu mare placere.happyPoate vine si Joyhappy

43 răspunsuri:
| davvid a răspuns:

Vin si eu, dar sa am dupa ce sa beau. Dai si o friptura cevalaughing?

| sebastian_2565 a răspuns:

O fi tara asta plina de pomanagii dar faza pe care o zici sa nu ne ingramadim e de un penibil ce greu iti e dat sa vezi happy! si apropo mai baiete ...se scrie "cocktail "stiu ca pe alte meleaguri s-o fi zicand altfel... dar aici la noi asa se scrie laughing si pastreza maruntisul in buzunar nu arunca cu ei ca un manelar ca ne asteapta vremuri grele big grin.

| joy a răspuns:

Robert a uitat sa va spuna ca cireasa de pe tort voi fi euhappy! Deci, asteptam cat mai multe raspunsuri pozitive, pentru cei care chiar vor sa ne cunoasca cu adevarat. pupici

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Ma credeti ca nu stiu ce e aia CICO? Oricum ma bag, doar daca vine si Joy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt de acord.
Accept invitația ta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi ca ma intereseaza ca vii in tara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi scot Mustangul din parcarea vilei cu piscina si ne vedem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pregatesc coctailuri acasa, de cand ma stiu. dar la mine acasa inginerii, mai ales care sunt domni n-au ce cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca la pomana si la intins mana, se strang destui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaa da cum va adunati ca ciupercile dupa ploaie cand e vorba de mancarerolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu vii s-o cunosti pe Anna de fapt, norocu ei ca e ocupata, asa ca n-ai sanse. Problema e acum, pe ceilalti poate i-ai invitat, da vezi ca nu mai poti da stupide, ce te faci? Vii cu mitraliera sa inlocuiesti stupidele? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este o intrebare ori o strigare disperata cum ca ai avea nevoie de prieteni si nu sti de unde sa ii culegi si faci un ultim efort de a avea mai multi prieteni? daca vrei sa inviti pe cineva la suc la cocktail ori ce vrei tu foloseste privatul si lasa mainul liber pentru cei care au nevoie de ajutor nu pentru orice moft de-al tau.petrecere frumoasa unde vei lega si tu o prietenie eventual casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in ce aeroprt aterizezi, sa chemam presa, televiziunea si sa ne dai si autografe laughing ma narcisistule tie ti-eu murit laudatorii?

| Alinutza_6000 a răspuns:

Vin si eu big grin