| anonim_4396 a întrebat:

Sapuneti-mi si mie va rog stiti vriu-n tratament pentru vergituri? De cand am ramas insarcinata acum trei ani am luat mult in proportii ajunsesem la 73 de chilograme acum am doar 60 si foarte multe vergituri cum asi putea scapa de ele ma deranjeaja mult.

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Sunt o multime de tratamente pentru estomparea vergeturilor:
interventia chirurgicala, tratamentul cu laser, ultrasunetele, diferite creme.
Dupa ce am nascut, am avut si eu aceeasi problema si am ales sa folosesc o crema pe care mi-am preparat-o singura (reteta o primisem de la o prietena si am vazut rezultatele).
Am amestecat 6 linguri de ulei de masline, 6 linguri de gel de aloe vera, 4 fiole cu vitamina A, 4 fiole cu vitamina E si 4 fiole cu elastina si mi-am facut masaj cu acest amestec.
Cu rabdare si masaj zilnic, scapi de vergeturi.
Succes!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Au la avon un set pentru fermitate. e alb cu verde... spray, gel de dus si lotiune... si fa si tu niste miscarewinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Au la avon un set pentru fermitate..e alb cu verde...spray,gel de dus si lotiune... si fa si tu niste miscare winking