| anonim_4396 a întrebat:

Sapuneti-mi si mie va rog stiti vriu-n tratament pentru vergituri? De cand am ramas insarcinata acum trei ani am luat mult in proportii ajunsesem la 73 de kilograme acum am doar 60 si foarte multe vergituri cum asi putea scapa de ele ma deranjeaja mult.

1 răspuns:
| machupicchu a răspuns:

Din cele citite pana in prezent, am inteles ca vergeturile nu mai dispar... chiar daca diferite reclame prezinta tratarea acestora... nu cred ca este posibil, aceeasi parare avand-o si medici in domeniu...