Sarbatoreste pe 13 aprilie Ziua Inghetatei la McDonald’s!

De Ziua Inghetatei, toata lumea primeste gratis o inghetata la cornet! Maine, 13 aprilie, McDonald’s sarbatoreste, pentru al treilea an consecutiv in Romania, Ziua Inghetatei. Cu aceasta ocazie, McDonald’s a pregatit o surpriza speciala, cu gust de vara, pentru toti fanii sai.

Gratis, o inghetata la cornet pentru toata lumea, in oricare din cele 67 de restaurante din tara.

Grabeste-te! Mai este o zi pana pe 13 aprilie, iar oferta este valabila o singura zi!

18 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai bine lipsa! E plina de chimicale. Mi-o fac in casa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Super! Multumim pentru informatie. Multă sănătate vă doresc. Sărut mîna stimate doamne si domnisoare.

| AlexandraCamelia2002JokeHouse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Draga, te sfatuiesc sa nu te duci nicaieri. Este o inghetata dupa cum au spus si ceilalti membrii TPU, o inghetata plina de chimicala. Fa-ti tu una acasa, nu-ti trebuie decat lapte, cacao, si un bat. Nu e atat de buna, vorbind fata de Mcdonals, dar macar stii ca este sanatoasa si nu este plina de cine stie, ce prostii! O zi buna! happy

| William a răspuns:

O singura inghetata pentru toata lumea? Ce zgarciti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

McDonald’s da de pomana inghetata.

| RobertMoon a răspuns:

Nu, mersi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pe 13 aprilie apare următorul sezon din Game of Thrones! Asta e mult mai important!

| ksuper31 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu s-a confirmat ca e ultimul sezon, si a aparut azi. Vezi ca daca intri pe orice tracker respectat o sa gasesti primele 4 episoade din sezonul 5. Au fost furate, dar au calitate scazuta(480p, in loc de 720p) si sunt slabe sanse sa gasesti subtitrare la ele, dar totusi! E GAME OF THRONES! Eu am vazut deja primul episod si iti zic ca e awsome!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru ksuper31):

Eu știam ca azi a apărut doar la americani si la englezi, iar mâine la noi.

| ksuper31 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nope. Daca vrei sa ti le dau, ma poti adauga pe skype: ksuper31. happy

| RareşTPUro a răspuns:

Nu!

| drogh a răspuns:

Mai bine îmi cumpăr una de la magazin decât să mă duc pănă în Galaţi la MC Donald's.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Am mancat 6!

| Max_David_1994 a răspuns:

Eu nu cerşesc laughing.

| MarcelineBMTH a răspuns:

Cat de tare

| Fluflosenie a răspuns:

De ce nu-i Mc si la mine in oras?

| CosminMusetzelulThau a răspuns:

Mami, aici heste inghetata moca! Pup Pup Pup Pup Pup Pup Pup

| Andrei351111 a răspuns:

Pff. acum o sa-i asalte pe cei de la mc donalds tiganii.