| Iuliana223 a întrebat:

Saru'mana la toti! Stiu ca suna stupid, da' cum se schimba poza de profil pe TPU? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| TequilaG a răspuns:

Te duci la " Setarile contului meu " ( Sub "Logat ca..." din grila portocalie din stanga ). Click pe " Schimbare imagine de profil ", apoi cauta in Calculatorul tau poza dorita, o selectezi si click pe " Save ". Adminii o vor aproba in 24 de ore. Bafta!

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Intră la "setările contului meu">>>"editare profil">>>"încărcare fişier/fotografie"
Pentru că eşti membru nou, citeşte aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| lpavel a răspuns:

Dai clic pe : Setarile contului meu -se afla pe partea stanga in acea lista... apoi la schimbare imagine profil dai clic pe :Rasfoire, alegi o poza din pc-ul tau si OK! Succes!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ţi schimba/pune poza de profil trebuie să intri la "setările contului meu"- - ->"editare profil", click pe "selectaţi fişierul", alegi imaginea din calculator şi click pe "salvează".

"02.Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola)."
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
O seara buna.

| DoriKat a răspuns:

Dai la setarile contului meu-> adaugi de acolo poza pe care o doresti-> apesi neaparat Salveaza Profilul. Si atat.