| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare vă salut domnilor, vă place acest site TPU? Sau mai exact ce anume vă place și ce nu la acest site, ce ar mai trebuii adăugat, schimbat, sau modernizat la acest site minunat, și cîte ore vă petrece-ți răspunzînd tuturor întrebărilor, care de multe ori nu este ușor să găsești tuturor un răspuns cît de cît satisfăcător. Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor, și pentru că î-mi suportați întrebările, care știu se c am repetă, sper din suflet să nu vă plictisesc niciodată. Vă mulțumesc. Cristi din București.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti raspund la intrebarea ta! ...las pe altii sa o faca! IN SCHIMB! IMI PARE BINE CA AI REVENIT PE SITE si nu ai plecat! Am placerea sa aud cuvintele acestea de la tine, citez: ''Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare vă salut domnilor''. O seara buna sa ai!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu ma plictisesti Imi face placere pentru ca te intereseaza Nu poti sa raspunzi la toate intrebarile pentru ca multe sunt... ma doare capul Nu trebuie schimbat nimic Omul intreaba iar tu raspunzi daca vrei daca nu treci la alta intrebare Este totul ok

| BRG explică:

Ce tot are domnișoara Tiffany cu mine? Ce tot vrei dragă Tiffany, nu ai loc de mine pe acest site? Vezi de treaba ta.

| adrianarp a răspuns:

Deja m-ai plictisit.cum pot sa te sterg ca prieten?

| adrianarp a răspuns:

Nu am nimic personal cu tine. da ma enerveaza intrebarile tale tampite! bine ca te-am sters ca prieten!