| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor şi domnişoarelor, ce simţiţi dumneavoastră cînd vi se face masaj la picioare, vă place?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te teleportezi asa ca si "superman"cand ma gandesc la un masaj si sa vii sa mi-l faci, ca nu avem parte noi femeile de deliciul asta poate niciodata, daca nu avem noi grija sa mergem la un masaj undeva si precis nu prea merg multe femei, eu ma simt plina de energie, relaxata, si combat oboseala cu succes numai ca nu prea am cine sa imi faca masaj, dar e minunat imi place maxim sunt adepta masajelor happy

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mie una nu imi place happy.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu...rolling on the floor))
deoarece ma gadil foarte rau la picioare mai ales la talpi si s-ar putea sa ma apuce o criza de ras rolling on the floor)

| Hmmmm a răspuns:

Ador sa mi se faca masaj la picioare.sunt toata ziua p fuga atat la scoala cat si dupa si plus d asta m-am apucat si d alergat asa ca uneori am o durere groaznica d picioare. un masaj ma vindeca instantaneu is ma relaxeaza totalbig grin

| Dizzydizz a răspuns:

Omg; x

| Kitty a răspuns:

Da, imi place. Pacat ca nu are cine sa imi faca; uneori, cand ma dor picioarele ingrozitor iau imediat crema si-mi fac un masaj. Ma si pricep. big grin

| Mara_1046 a răspuns:

Wow... as da orice sa primesc un astfel de masaj in fiecare seara! E o relaxare totala si imi place la nebunie! big grin

| steluta_7203 a răspuns:

NUSTIU nu mi-a facut nimeni. Insa cred ca e super relaxantsi cred ca mas excita repede. Dar in general orce masaj e folositor mai ales acel care iti face placere.

| Blue Eyes a răspuns:

Depinde cand ma dor picioarele imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am mai spus, Cristi, ma excita...