| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor şi domnişoarelor, cine dintre dumneavoastră ar vrea să le fac masaj la picioare gratis? Am făcut curs de masaj cu diplomă. Aştept răspunsurile dumneavoastră. Cu prietenie. Cristi.

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

In primul rand nu judecati pe cineva daca nu il cunoasteti. apoi Cristi se referea in special doamnelor si domnisoarelor pentru ca ele sunt mai solicitate, stau mai mult pe tocuri, apoi femeile merg mai des la masaje si din astea decat barbatii, poate nu s-a exprimat sa il intelegeti voi dar Cristi nu cred ca ar refuza un barbat daca ar veni la masaj, e loc pentru oricine vrea sa aiba grija de el si sa se respecte cu un masaj la picioare sau general cand doreste. ce vi se pare asa de anormal sa faca masaj un barbat poate e mai bun in acest lucru decat o femeie pentru ca are mai multa forta pentru a executa masajul decat o femeie, apoi femeilor nu le vin clienti barbati la masaj intr-un salon? de ce nu ar putea fi si invers daca omul acesta a facut aceasta specializare? apoi in orice domeniu exista testere sau bonus pentru a te convinge de produs nu, si cum altfel va puteti convinge de capacitatile lui Cristi de a face masaj decat oferindu-va acest lucru gratis? e o metoda foarte buna ca primul masaj sa il beneficiati gratis si de ce trebuie pentru asta sa il aruncati in cealalta extrema ca ar "agata"fete prin acest mod? el e un baiat deosebit sincer si sensibil si nu i sta in caracter sa recurga la asemenea metode pentru a agata fete ci pur si simplu vrea sa isi ofere serviciile in domeniul in care e pregatit si are o diploma si o face cu mijloacele si posibilitatile pe care le are la indemana si anume de a va intreba frumos daca doriti un masaj gratis pentru.prima sedinta, ce e rau in asta? asa ca doamnelor domnisoarelor si cine mai doreste relaxare in viata asta plina de stres si greutati incercati cu incredere si aceasta metoda de a mai uita de viata asta grea si de a avea grija si de voi putin daca santeti din zona unde il puteti gasi pe Cristi. succes si lui si voua happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că ai mai pus acest gen de întrebare!
Sunt destule saloane care oferă masaj la picioare după pedichiură.
Angajează-te la un salon şi vei primii şi bănuţi, o carte de muncă, o convenţie civilă, etc.
Pa, pa.

| Filly_6570 a răspuns:

Am o curiozitate, cursul pe care l-ai urmat te-a instruit sa faci masaj la picioare doar doamnelor? Cred ca esti de un caracter foarte ieftin daca incerci sa agati astfel. Hai noroc

| perla a răspuns:

Vreau eu si nu numai la picioare!