| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, vă place masajul în talpă?

Răspuns Câştigător
| kissmealiss a răspuns:

Masajul în talpa..ma relaxează total.mai ales dacă este însoțit de sărutări.

| kissmealiss a răspuns (pentru kissmealiss):

Mersi pentru fundita

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kissmealiss):

Cînd vrei să î ți fac un masaj?

| kissmealiss a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tot ce este posibil

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi! punct ochit, punct lovit! valeu ce imi placelove strucklove struck am sotul si fiul care au prins ca am aceasta slabiciune, si cand vor sa ma calmeze, sa ceara ceva intreaba:
Un masaj cevasmug doreste mama/doamna?hee hee si se rezolva problemalove strucklove struck
O zi buna si frumoasa sa ai!

mariana
| mariana a răspuns:

Draga Cristi, desigur ca, fiecaruia dintre noi, cand este obosit, ii face placere un masaj al talpilor si al picioarelor, in general.
Nu a-si vrea sa te superi pe mine dar, aceiasi intrebare ai mai pus-o pe acest site de mai multe ori si cred ca, ti s-a si raspuns de fiecare data si mai cred ca, ar trebui sa te gandesti si la alt gen de intrebari, daca intr-adevar sunt domenii in care doresti sa fii mai bine informat. In cazul in care vei insista cu acelasi gen de intrebari, te vei trezi ca, devii plictisitor si nimeni nu o sa-ti mai raspunda.
Eu sunt un vechi user pe acest site si am mai vazut multe intrebari ale tale, cam de aceiasi factura si sa stii ca nu "da" bine.
Daca vrei sa socializezi, sa conversezi pe site, vino cu alte intrebari, ori incearca si tu sa dai raspunsuri la problemele care-i preoacupa pe alti useri din TPU.
Sper ca nu te superi pe mine, dar ca un prieten bun, am tinut sa-ti transmit acest lucru, deoarece ai devenit prea monoton.
Multa sanatate si astept din partea ta si alte intrebari, precum si raspunsuri pentru userii mai noi, ori pentru cei care intreaba ceva, la care stii raspunsul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mariana):

Sărut mîna d na Mariana vă multumesc pentr u răspunsul dumneavoastră și î mi cer scuze totodată deoarece î -mi dau seama că vă plictisesc cu aceleași întrebări, o să țin cont de sfatul dumneavoastră, dar permiteți mi să vă spun stimată doamnă că eu de fiecare dată răspund tuturor întrebărilor care vin pe site, atît cît știu și cît pot. Vă doresc sănătate multă și promit să nu m ai pun astfel de întrebări că nu doresc să plictisesc și deranjez pe nimeni cu nimic. Sănătate și numai bine. Sărut mîna.

| mariana a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am vrut sa-ti fac observatiei, ti-am dat un sfat prietenesc, deoarece desigur ca ai si alte hoby-uri si alte preocupari.
Esti un baiat bun si cuminte si desigur ca, vei putea sa intretii si prin modalitati comunicarea cu userii TPU.
Multa sanatate si Dumnezeu sa te ocroteasca.

| beki13 a răspuns:

Da cum sa nu, e relaxare totala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru beki13):

Și vrei?

| beki13 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Un masaj nu se refuza..., mersi oricum

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru beki13):

Cînd ai vrea să î ți fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristi,"masajul in talpa" se numeste Reflexoterapie.Cu acest masaj poti sa ajuti dar poti sa si distrugi pe cineva daca nu este facut cum trebuie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact știu.Multumesc pentru răspunsul dumneavoastră.

| katy a răspuns (pentru anonim_4396):

Tin sa mentionez faptul ca reflexoterapia nu se face doar in talpa.reflexoterapia se face la talpi, urechi si palme.e adevarat ca cel mai des se face la talpi deoarece se lucreaza pe o portiune mai mare si punctelele se stimuleaza foarte bine, la palme de fel se face de fel persoanelor cu picioarele amputate si la urechi cand are si membrele inferioare si superioare amputate si cazurile acestea sunt rare.

| anonim_4396 explică (pentru katy):

Eu am raspuns la ce a intrebat.Nu umplu creierul cuiva cu ceva ce nu intreaba.