| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor cum vă simțiți cînd purtati tocuri inalte? Purtati și la servici?

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Pentru cele obisnuite sa poarte cele fara toc poate fi o problema in purtarea tocurilor. Daca o femeie este obisnuita sa mearga pe tocuri este floare la ureche, insa nu se poate spune acelasi lucru si despre cele care nu sunt obisnuite sa le poarte.
Eu, una, nu sunt obisnuita sa port tocuri dar o data ce le incalt si fac 2 ture de apartament sunt gata de plecare happy Asa e la mine. Sunt si fete care nu pot merge pe tocuri. Te-am pupat :*

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Buna ziua si tie! purtatul tocurilor inalte este in sangele nostru, al femeilor. Eu port tocuri de dimineata pana seara! doar unde trebuie iau adidasi. Deci sunt bine, as avea o problema daca as fi obligata sa nu port pantofi cu toc!