| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor cîte ore rezistați pe tocuri, înalte (12 cm)și vîrfuri ascuțite? Mercy de răspuns.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

12 cmsurprise
In viata mea nu am purtat asa ceva.Si nici nu o sa portI don't want to see

| lia a răspuns:

Nu conteaza atat de mult marimea tocului, cat conteaza calapodul. Nu trebuie sa porti tocuri de 12 cm ca sa te simti frumoasa. Frumusete este atunci cand te imbraci cu ce te reprezinta, si este adaptat ocaziei.
Nu stiu cat rezist. Am sa fac proba si revin cu informatii. big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Foarte putin, rezist 5-6 ore dar daca mai stau si jos, numai in picioare nu cred ca as rezista o ora.

| juniper a răspuns:

Nu port deloc tocuri, sunt rele pentru picioare si mai bine port adidasi.

| Helvete a răspuns:

Nu port asa ceva. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stau pe loc rezist cam 4 ore cam asa, iar daca as merge as rezista cam 1 ora max. pentru ca este foarte greu mai ales cu tocurile de 12 cm. Atunci cand porti astfel de tocuri este ca si cand ai face echilibristica ca oamenii de la circ pe o sfoara la 10 m de sol.