| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor nu vă dor picioarele cînd purtati tocuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
O singura data m-au durut putin piciorusele, dar mi-a trecut.
Mi-as fi dorit un masaj atunci.
Te pup!

66 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu și nici de masaj nu am nevoie!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu stii ce pierzi, pa pa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De ce te ai supărat pe mine?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tot insiști cu masajul picioarelor, angajează-te la un salon.
Nu-mi trimite mesaje pe privat cu așa ceva!
Nu am nimic cu tine și ce am pierdut eu, nimic și nimeni nu poate aduce înapoi!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Cristi, nu mai pune intrebari, pe care le-ai mai pus deja si care au acelasi subiect.
Ti-am mai scris si cu alte ocazii ca, nu este neaparat necesar ca sa pui intrebari.
Eu de cand sunt pe TPU, am pus doar cateva intrebari si sa stii ca, ma simt foarte utila, utilitatea mea, fiind determinata de raspunsurile pe care le dau, la intrebarile ce sunt puse de altii.
Fa si tu la fel si vei deveni mai interesant.
Un gand bun si sa nu te superi pe mine ca ti-am dat acest raspuns, insa intrebarile tale, in general, sunt variatiuni pe aceiasi tema si nu as vrea sa devii plictisitor.
Multa sanatate.

| TeoPT a răspuns:

Bai nene, de 3 ani sunt pe site-ul asta, de 3 ani tu postezi chestii despre tocuri. Gaseste-ti o nevasta, baga-ti mintile in cap si invata sa scrii, la naiba.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TeoPT):

Stai putin, care e treaba, am voie să postez pe site ce vreau si cînd vreau, atîta timp cît administratorii acestui site i mi permit, s au doar puștoaicele alea de 12 ani au voie să pună intrebări despre sex si sarcini ne dorite, sau alea i ti plac, pun ce intrebări vreau eu, iar dacă tie nu i ti convine, nu i mi răspunde, s au uită te pe alte siteuri, dar nu i mi da sfaturi că nu am chef de ele da?

| TeoPT a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Evident ca ai voie sa postezi ce vrei. Dar la fel cum ai tu dreptul asta, la fel am si eu dreptul sa imi dau cu parerea despre orice. Macar sfatul cu scrisul corect ai putea sa-l respecti. Cine stie, ti-ar putea aduce mai multe beneficii decat iti imaginezi.

O seara buna.

| Bondarel99 a răspuns:

In primul rand vreau sa va spun ceva, dar va rog frumos sa nu va suparati:cuvintele acestea pe care le-ati folosit "sta ti" "sinte ti" "ave ti" "m ai" "i mi" "i ti" nu au cratima, se scriu IMPREUNA.Va spun sa nu mai faceti greselile astea pentru ca sunt grave.
In al doilea rand si eu sunt adepta tocurilor si desigur ca ma dor picioarele cand stau pe ele o zi intreaga laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si dumneavoastră stati toată ziua pe tocuri? Vă multumesc pentru răspuns.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să inteleg că la serviciu sta ti in picioare, un masaj nu vreti? O seară frumoasă si multumesc pentru tot.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc si dumneavoastră toate cele bune, si acum serios vorbind dacă vreti vreodată vin si vă fac masaj, sinte ti din Bucuresti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul de cele m ai multe ori ajută, acum depinde ce dureri ave ti, si m ai ales unde.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing parca ai mai pus enjpe intrebari cu si despre tocuri, care e faza?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă0611):

Faza e că sint curios, de ce, te am deranjat?

| Mădă0611 a răspuns:

Nu ma deranjeaza, eram curioasa doar.
Nu prea, adica daca ar fi dupa mine, n-as purta deloc, asa ca ce port o data la cativa ani nu stiu nici cu aproximatie cati cm au.

| Wøodenpints a răspuns:

Ce meserie ar putea cere să-ți ridici călcâiele 5-10 centimetri? nu înțeleg ce bărbat ar considera că o fmeie arată mai bine pe tocuri și de ce. Sunt doar un accesoriu de încălțăminte pe care-l dai jos după câteva ore. Nu te face nici să arăți mai bine și nici nu-ți oferă vreun alt beneficiu fizic.

| figure a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cel putin 2 avantaje imi vin in minte :
- Tocurile adauga niste cm la inaltime.
- Tocurile maresc bombeul fundului, scotand formele femeii in evidenta.

| Wøodenpints a răspuns (pentru figure):

Ok. și după ce le dă jos?

| figure a răspuns (pentru Wøodenpints):

Dupa ce le da jos, ii face cristidinbucuresti masaj la picioruse. laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Ce te doare pe tine grija?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu am purtat și nici nu îmi doresc.
Cum spunea și Woodenpints, sunt inutile și deformează piciorul la o vârstă fragedă.
Mă fac doar să par mai înaltă, am o înălțime medie, deci nu mă prea interesează cât timp nu ies în evidență.
De ce să fiu mai apreciată doar fiindcă-s mai sus sau mai jos de tavan cu mai mult sau mai puțin?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Păcat.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu îmi pare deloc rău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu port tocuri si-n casa special ca sa-mi enervez vecinii. Ah, ce-mi place sa tropai la 1 noaptea pe hol si se zguduie tot blocul. Am primit destule amenzi de la politie. Dar nu-mi pasa. E prea epic sa mergi pe tocuri sau sa joci in fata oglinzii pe muzica de la Favorit sau Etno TV love struck Ador tocurile! Da-le incolo de dureri!
Lasa-l pe Woodenpints! E un misogin idiot. Sau pe agramatul ala de BenBurnleyTheo care face pe desteptul. Funda?

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul e genial laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna pisi.winking...Tu ce zic, dor? smug eh... da de unde nu dor oh go on plang sa scape! laughing

| fadnox a răspuns:

Ne impiedicam in ele si mergem ca niste rate incalate, fie ele cat de mici si de groase

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru fadnox):

rolling on the floor super

| fadnox a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bine, n-am cazut dar nici n-am un mers `ca la carte`

| Wøodenpints a răspuns (pentru fadnox):

Chiar ai mers pe tocuri? laughing

| fadnox a răspuns (pentru Wøodenpints):

Daca ala se poate numi mers, da

| 8mariastar a răspuns:

Depinde daca stai mult pe tocuri adica vreo 5 ore incepe sa te dor picioarele

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 8mariastar):

începe să te doară, un masaj vrei?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze încep să te doară

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu.
Ca eu port si des...

| TizZu15 a răspuns:

Cred ca pe toate fetele le doar picioarele pe tocuri daca stau mai mult de 2 ore.Mai ales daca danseaza.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TizZu15):

Cîte ore stati pe tocuri si ce inaltime?

| CorneliaC a răspuns:

Da, ne dor muuuult si taaaareee big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CorneliaC):

Nu mult si bine?

| CorneliaC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma rog, cum zici tu!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CorneliaC):

Glumea m scuze

| dodicuta a răspuns:

Daca iti iei tocuri mari, prima data cand le porti te cam dor. Daca esti obisnuit, nu.

| 7639781254 a răspuns:

Da...destul de rau pe mine.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 7639781254):

Cît de inalt este tocul?

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cam de 10-12 cm. Dar de ce esti interesat de subiectul asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 7639781254):

Pentru că i mi place, deranjez?

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Absolut deloc, eram doar curioasa. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 7639781254):

Cît de inalt porti tocul?

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Intre 10 si 15 cm.

| Smileygirl23 a răspuns:

Eu cred ca tu, de fapt, esti maseur si vrei sa te promovezi prin orice mijloc posibillaughing

| Plushul a răspuns:

Daca ma dureau apelam de mult la tine laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Plushul):

Chiar? S au ai zis la mișto.

| Aaxell a răspuns:

Umm... eu nu port tocuri, doar tenisi, tocuri numai de nevoie. Umm... mai rar un baiat e interesat de asta. thinking Bravo tie!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Aaxell):

Deci nu e rău nu?

| Aaxell a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce sa fie rau, sa fi interesat de tocuri? thinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Aaxell):

Da

| Aaxell a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, fiecare cu ale lui!winking Sunt baieti care sunt interesati de tocuri si incearca si ei din curiozitate sa vada cum e.

| MadalynaOk a răspuns:

Eu am 15 ani nu am purtat niciodata. nu pot. nu-mi plac. tu mai esti si baiat lol ce tio fi placnd?!?

| MadalynaOk a răspuns:

Nu acum sincer tut rebuie sa ai vreun magazin de pantofi de dame. numi explic altfel.

| BornToDie67 a răspuns:

Deloc laughing))