| IamFantastic a întrebat:

Saultare! pana acum cateva zile jocam un joc online in care eu mai vorbeam cu alti jocatori despre mai multe, imi faceam prieteni etc.
Dar de 3 zile l-am sters si nu mai am cu cine sa vorbesc, pe aici pe unde stau eu nu prea am prieteni cu care sa vorbesc sa ma plimb.
Asa ca vreau sa vorbesc eu cu voi ca sa nu ma plictisesc
ID. meu ca sa vorbim despre ori ce in afara de matematica laughing onu_onu

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

Pai cateva jocuri sociale ar fi: club penguin, imvu, gta sa [multiplayer], wooz world, migo land.