| ღMikyღ a întrebat:

Scoala mi-a ocupat toată copilăria crying nu mai poot stiind ca mai am inca o luna de stat la scoala. nu mai pot, am ajuns la capătul puterilor sad nu mai fac nimic bine, am nervi si stres in continuu, nu mai stiu ce sa mai fac sad

Răspuns Câştigător
| Cata240 a răspuns:

Asa eram si eu in ultimii ani. Incearca sa te gandesti ca mai ai putin si scapi. Ar fi pacat sa o dai in bara acum pe final de an. Scoala e ca si terminata.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce nu-ti bagi o scutire medicala? La stresul tau, nu ai cum sa fii refuzata.

| Sociopat a răspuns:

6 milioane de evrei omorati si tu te plangi.Fa o festanie la casa ca oi avea draci ce-ti afecteaza chi-ul.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Miky,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| kapsunyka a răspuns:

Te inteleg.simti ca totul e imporuva ta si ca nu mai poti inca o luna cu teste teze si ascultari, mai e o luna si vine vacantacea mare bucurate cand mai trece cete o zi caci esti mereu mai aproape de gacantac....gandeste pozitiv. dupa ce dauli un test bucurate ce ai sxapat de el ...succes