| PunkyA a întrebat:

Scrieti 3 obiecte care nu lipsesc niciodata din geanta voastra!

15 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am mai mult de 3 obiecte care nu-mi lipsesc din geantabig grin
O agenda, portofelul, umbrela, cateva cosmeticehee heeguma de mestecat, servetele, dezinfectant, etcbatting eyelashes

| Rukhsandra a răspuns:

Rimelu', telefonul' si abonamentu' laughing

| gabriela a răspuns:

Portmoneu(in care sunt banii, cardul de identitate si poza copilului meu ), servetelele umede + batiste de hartie si cheile.

| OanaG a răspuns:

Fardurile, telefonul si...thinking mai multe gume, dervetele, parfum. etc

Răspuns utilizator avertizat
| Anelise_2071 a răspuns:

Telefonu, apa, servetele umede si uscate si normal ca banii(Scuze ca am scris mai multe dar nastea nu imi vor lipsi niciodata din geanta.)

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Bani ceva ban.tel(bineinteles). siii. nu stiuhai sa zicem un luciuhappy

| FreshDreams a răspuns:

Telefon, bani, dezinfectant

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Mie nu imi plipsesc urmatoarele lucruri:Glossul, fondul de ten si guma!
Muulta gumahappy
Imi place sa mestecbig grin

| DianaAndra1 a răspuns:

Un pachet de batiste, un pachet de guma si o oglinda happy.
La tine?

| greenapple a răspuns:

Servetele(nazale sau umede); telefon; luciu de buze;*bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gel dezinfectant pentru maini, lip balm si o carte.

| TheCookie a răspuns:

Ce nu imi lipseste din geanta mea:
TELEFON (normal)
chei
si bani big grin happy

| linda_3945 a răspuns:

Telefonul mobil, un pix si ceva d scrii si un luki d buze

| MinnieMouse_3798 a răspuns:

Pai telefonul, luciul de buze si fardul.