| Scrabby a întrebat:

Care este materia voastra preferata? (scrieti doar una va rog) FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| aley03 a răspuns:

Ed fizica noi jucam fotbal fetele joaca jocuri de fete deci e mai multa distractie asa ca Ed fizica. funda

9 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Biologia,mai ales ramura numita anatomie love struck

| Dooolce a răspuns:

Romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografia

| LostInBubble a răspuns:

Dirigentia. happy

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Limba Romanaaalove strucklove struck

| Guogle a răspuns:

Bumbacul laughing
Stiu la toate si sunt unele teme care imi plac(rau de tot), dar inca nu m-am "regasit" intr-o materie anumita.

| Leonho a răspuns:

Pentru mine cel mai mult Biologie:X
Este foarte buna si super. Refer la oameni.Animalele nu mi plac sa citesc despre ei. Corpul uman :X Deci bio.big grin Funda?

| PatiiixD a răspuns:

Engleza! love struck

| sweetheart3 a răspuns:

Romana happy