| andrasvve3t a întrebat:

Scrieti aici toti care jucati metin2!

Răspuns Câştigător
| Andradaaaaa a răspuns:

Si eu am lv 32 sunt fata si m-am lasat! e cel mai plictisitor joc! nu mai joc si eu la mine in clasa toti sareau cu gura si o prietena ca wai ce fain e adevaru e ca mi-a placut acum e naspa!

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu am jucat. dar m-am plictisit.
aveam level 33 cand m-am lasat...
hee hee...
si sunt fatatongue.ma rog.ma apucasem sa vad ce e asa interesant.thinking ca toti sareau cu,, metin :X.bwa am level 45=p~" si d-astea.si am vrut sa vad.adevaru` ca e ca mi-a placut...:X.si am jucat.pana la level 33. dupa m-am apucat de WoW.si acum joc CS.hee hee... dar e oke metinthinking

| cosmin2221 a răspuns:

Eu lvl 88 pe metin2 private daca imi dai fundita iti pot da siteul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc

| AdyDinamo123 a răspuns:

Vere, sunt 72 pe uk cautama krystyano scrie la top 100 numele asta si te ajut cu ce vrei