| Pisyreamary22 a întrebat:

Scuze categoria.
Heii. As dori sa joc intr-un film sau Videoclip.
Stiu sa dansez,
Stiu sa joc teatru
Stiu multe love struck. Am facut dans 2 ani
Si am jucat pe scena de teatru.
:* Doresc sa imi dati un site unde m-as putea inscrie a juca intr-un film sau. a dansa intr-un videoclip. sau ceva pareri ce as putea face.
[ FUNDA ] URGENT

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Sunt șanse, evident și îți doresc foarte mult succes. Ceea ce vroiam eu să zic e că pe TPU...na, observi și tu cum e pe aici și nu vei găsi prea multe răspunsuri la întrebări serioase. Încă odata îți urez mult succeswinking

2 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

N-ai să găsești aici. Lucrurile astea nu se găsesc așa usor. Trebuie să te descopere cineva sau să ai pile pe undeva.

| Pisyreamary22 explică (pentru Nordic):

Sunt Sanse Nordic... nimeni nu ma va descuraja
doresc extrem sa ajung intr-un film.

| Nordic a răspuns (pentru Pisyreamary22):

Sunt șanse, evident și îți doresc foarte mult succes. Ceea ce vroiam eu să zic e că pe TPU...na, observi și tu cum e pe aici și nu vei găsi prea multe răspunsuri la întrebări serioase. Încă odata îți urez mult succeswinking